Hollywood Vampires İstanbul’da! 13 Eylül 2020

Etkinlik / İstanbul / Kapak / Müzik | 0 Yorum

Yıldız karması Hollywood Vampires ilk İstanbul konserini vermek için Eylül ayında Lifepark İstanbul sahnesinde konesr vermek için geliyor.

Tabi Hollywood Vampires denince akla ilk olarak JOHNNY DEPP geliyor. Dünya gözüyle Johnny Depp’i görmek için rock müzik dinlemeyen sevenleri bile konsere akın edecektir. Biletler satışa çıktı indirimli olarak sadece bugün (17 Şubat’da) ciddi bir indirim ile satışa sunulmuş durumda.

HOLLYWOOD VAMPIRES
JOHNNY DEPP & ALICE COOPER & JOE PERRY


Beyaz Perdenin efsanevi ismi JOHNNY DEPP ile beraber Rock müziğinin idol isimleri ALICE COOPER ve JOE PERRY’nin kurduğu Rüya Grup HOLLYWOOD VAMPIRES ilk büyük dünya turneleri kapsamında 13 Eylül 2020 Pazar akşamı NEO Events organizasyonuyla Life Park İstanbul’da, efsane konser biletleri sadece PASSO’da.

Sadece 17 Şubat Pazartesi gününe özel lansman fiyatları
Normal Alan :175 TL
Sahne Önü :400 TL
Deluxe Lounge : 1100 TL
Ultimate Meet & Greet Package : 9250 TL
Vip Merchandise Packager : 1780 TL

18 Şubat Salı gününden itibaren indirimli dönem bilet fiyatları
Normal Alan :220 TL
Sahne Önü :445 TL
Deluxe Lounge : 1100 TL
Ultimate Meet & Greet Package : 9250 TL
Vip Merchandise Packager : 1780 TL

Hollywood Vampires ismi, Rock müzik tarihinin en vahşi günlerinden yadigâr. Bu takım, Los Angeles’taki barların müdavimi rock yıldızlarından kurulmuş..
Alice Cooper 70’lerin başındaki bu takımın kaptanlarından biri. The Who’nun davulcusu, rock tarihinin en şenlikli adamlarından, Keith Moon’la başlayan uzun bir liste olaya dahil olmuş. Takımın, Jim Morrison’dan John Lennon’a düzenli konukları varmış. O çılgınlık timsali günler, kayıplar ve yaş almalarla sona ereli epeyce oluyor.. Alice Cooper alkolle arasına mesafe koyuyor, Keith Moon ise hayata veda ediyor. Takımın diğer oyuncuları da ya aramızda değiller ya da kabuklarına çekilmişler..
Tam 40 yıl sonra, 2015 yılında, Alice Cooper, Aerosmith’in Joe Perry’si ve Hollywood’un efsane ismi JOHNNY DEPP’i de yanına alarak HOLLYWOOD VAMPIRES ismini hayata döndürüyor. O sene çıkardıkları albümle Billboard 200 listesinde ilk 50’ye giren “Süper Grup”,2019 yılında çıkardıkları “RISE” albümüyle ilk büyük dünya turnesini gerçekleştirmek üzere yollara düşüyor.