JETHRO TULL’S IAN ANDERSON “Thick As A Brick Live” İstanbul Konseri

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

Biletleri satışa çıktı! http://www.biletix.com/etkinlik/NKURD/ISTANBUL/tr

Ayrıca 100 Adet ile sınırlı VIP TULLTURK Biletlerini de http://tullturk.com/ veyahttp://tullturk.com/2012/ian12.html adresinden alabilirsiniz.

VIP TULLTURK Bileti:
– Konseri en önden izleme fırsatı
– Yaşamboyunca saklayabileceğiniz, size özel üretilmiş konser bileti
– Thick As A Brick 2 CD+DVD Deluxe Edition ( http://tullturk.com/2012/Thick%20As%20A%20Brick%202%20Special%20Edition.jpg )
– Konsere öncelikli giriş hakkı
– Yapılacak çekiliş ile 10 VIP TullTürk bileti sahibine knoser sonrası Ian Anderson Meet & Greet!

VIP TullTürk Bileti 225TL (22 Haziran’a kadar!)

————————–————-

Thick As A Brick 1972’den Beri İlk Kez Canlı Çalınacak!

Jethro Tull İngiltere’nin dünya müziğine en büyük armağanlarından biridir. Jethro Tull’ın dünya müziğine en büyük armağanlarından biri de şüphesiz ki Thick As A Brick’tir.

Jethro Tull’ın 1972 yılında yayınladığı 44 dakikalık tek bir şarkıdan oluşan Thick As A Brick albümü dünya progressive rock tarihinin en önemli albümlerinden biri sayılmakta. Çıktığı yıl bir çok müzik dergisi tarafından yılın albümü olarak gösterilirken, ABD ve birçok ülkede 1 numaraya kadar yükseldi.

Thick As A Brick sözlerini Gerald Bostock, nam-ı diğer “küçük Milton” (Ian Anderson’ın kendisi), adındaki hayali bir çocuğun büyümenin zorluklarına ilişkin yazdığı şiirden almaktadır. Ian Anderson’ın hayalinde canlandırdığı Gerald Bostock 40 yıl sonra yeniden ortaya çıktı ve bu yıl “Thick As A Brick Pt.2 – What Happened to Gerald Bostock” yayınlandı.

Thick As A Brick şarkısının tamamı 1972 yılında konserlerde çalındı ve bir daha tamamen çalınmadı. 1972’den beri Jethro Tull konserlerinde içinde kısa bölümler çalınan Thick As A Brick 40 yıldan beri ilk kez canlı çalınacak!

Jethro Tull’ın beyni Ian Anderson ve arkadaşları 10 Eylül’de İstanbul’a gelip Küçükçiftlik Park’ta sahne alıp Thick As A Brick’i baştan sona çalacaklar. Yaklaşık iki saat sürecek olan konserin geri kalanında ise 2012’de çıkan Thick As A Brick Pt.2’den şarkılar ve unutulmaz Jethro Tull klasikleri seslendirilecek.

Bugüne dek Rainbow, God Is An Astronaut, Vinnie Moore, Marillion, Riverside, Paul Gilbert, Richie Kotzen, Uli Jon roth, Mike Stern, Marty Friedman, Tony Levin, Mr.Big, Marky Ramone gibi isimlerin Türkiye knoserlerini düzenleyen MOOD Pro organizasyonu ile gerçekleşecek olan JETHRO TULL’S IAN ANDERSON “Thick As A Brick Live” konserinin biletleri 31 Mayıs Perşembe gününden itibaren satışa çıkıyor.

JETHRO TULL Türk Fan Klübü TULLTURK’ü takip edin, 10 Eylül Thick As A Brick konseri için güzel sürprizlerimiz olacak!

http://www.tullturk.com/

————————–————
JETHRO TULL’s IAN ANDERSON
Thick As A Brick Live
10 Eylül 2012
Küçükçiftlik Park

http://www.j-tull.com/

http://www.mood-pro.com/

http://www.facebook.com/moodpro

http://www.twitter.com/mood_pro