M83 İstanbul’da Biletler Ön Satışta!

Etkinlik / İstanbul / Müzik | 0 Yorum

Elektronik müzik sahnesinin en heyecan verici projelerinden biri olan M83, 28 Haziran 2016’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde!

Otoriteler tarafından müzik dehası olarak tanımlanan Anthony Gonzalez’in önderliğinde, bugüne kadar 6 stüdyo albümü yayınlayan, bu albümlerden Midnight City, We Own The Sky, Kim & Jessie ve Don’t Save Us From The Flames gibi hit şarkılar çıkaran M83, electro pop müziğin günümüzdeki en önemli temsilcilerinden biri. 80’lerden ilham alan, bu ilhamla synthesizer ve canlı enstrümanların altyapısını oluşturduğu şarkılar üreterek, geçmiş ve geleceği birleştiren güncellikte bir müzik icra eden M83, son olarak Hurry Up, We’re Dreaming isimli stüdyo albümüyle büyük başarı kazandı.

Gossip Girl, Divergent, The Fault In Our Stars ve The Vampire Diaries gibi büyük prodüksiyonlu dizi ve filmler, soundtrack’lerinde M83 şarkılarını kullandılar. Bu durum, 2013 yılında kendi zirvesine ulaştı. Yönetmenliğini Joseph Konsinski’nin üstlendiği, başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman ve Olga Kurylenko’nun yer aldığı dev bütçeli bilim kurgu filmi Oblivion’ın soundtrack’leri Anthony Gonzalez tarafından bestelendi. Gonzalez’in kardeşi Yann Gonzalez’in yönettiği 2013 tarihli film You and The Night’ın müziklerinde de M83 imzası vardı…

Dünyanın her köşesini kapsayan turnelerle popülaritesini çok daha fazla arttıran, tıpkı Anthony Gonzalez’in dediği gibi “Yetişkinler için rüyalar üreten” M83, hem görsel, hem de işitsel bir şölenden farksız canlı performansıyla 28 Haziran’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde olacak.

Bu yıl içinde yayınlanması beklenen yeni M83 albümünden şarkılar duyma şansını yakalayacağınız bu eşsiz electro pop deneyimini sakın kaçırmayın!

Biletix