MAKiNE & TELEPOTİK @ ISTANBUL- JOLLY JOKER BALANS – 29 EYLÜL PERŞEMBE

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

29 EYLÜL PERŞEMBE 21:00, MAKİNE konserine arkadaşlarınla beraber ücretsiz katılmak için, info@jjistanbul.com mail adresine, isim soyad + katılımcı sayısını mail atınız.

Türkiye’de endüstriyel rock müziğin öncüsü olan MAKiNE, konser ve video klip çalışmalarına verdiği kısa bir aradan sonra, yenilenmiş kadrosu ile dinleyicileriyle buluşuyor…

MAKiNE, 2010’da çıkan ilk albümü “Makine” ve albümün ilk videosu ‘Üzgün’ün ardından, grubun vokalisti Can UZUNALLI’nın askerlik görevi sebebiyle, kısa bir süre için çalışmalarına ara vermişti. Eylül ayı sonunda yenilenmiş kadrosu ile hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanan İzmirli grup; 28 Eylül Çarşamba Jolly Joker Balans konserinde İstanbullu dinleyicileriyle yeniden bir araya geliyor. Ekim ayında da yoğun bir konser temposuna girecek olan MAKiNE, diğer yandan albümün en güçlü parçalarından birine çekilecek yeni video için hazırlıklarını sürdürüyor.

MAKiNE:

Vokal & Media: Can UZUNALLI
Davul & Media: Ozan iNAM
Bas Gitar: Çağdaş AKDOĞAN
Gitar: Özgün AKAY

www.Facebook.com/MakineBand
www.Myspace.com/Makine

———————–

TELEPOTiK , 2008 yılında kuruldu. İzmir’de ; Ooze Venue , Jackson’s Kingdom ,Noxx Stage , Opus Bar , Join Bar , Punta , Aksak Lounge , Boombox , Opus Bar , Dungeon Bar , Eskişehir’de Glow Bar , Antalya’da Orpheus Bar , Kuşadası / Aydın’da Soulcity Bar , Mayıs 2011’de Istanbul Indigo’da düzenlenen Trip-Hop Massive Attack & Portishead Live Partisinde özel konuk olarak sahne aldılar. Üyelerini Pin-Up , MAKiNE ve Repetoire Dogs gruplarından tanıyacağınız grup, Trip-Hop/Electronica/Dancetüründe coverları ve görsel şovları ile Türkiye’de rastlanmayan performanslar sergilemektedir.

Vokal & Keys: Ayşe ERTUĞRUL
Davul & Media: Ozan İNAM
Bas Gitar: Halil NALÇA
Gitar: Hakan KİREÇKAYA

www.telepotik.com
www.Facebook.com/TelePOTik/

———————–

ISTANBUL – JOLLY JOKER BALANS
Adres: Balo Sokak No:22 Beyoğlu

21:00 – Kapı Açılış
22:00 – TELEPOTİK
00:00 – MAKiNE

 

Biletler: Biletix’te ( http://web03.biletix.com/etkinlik/MLBAK/TURKIYE/tr )