NETFLIX 2018’e bomba gibi hazırlanıyor!

Dizi / Kapak / Tv | 0 Yorum

Online içerik platformu Netflix 2018 bütçesini açıkladı. Daha önce 6 milyar dolar olarak açıklanan bütçeye borç ile 1.6 milyar dolar daha eklendi.

Bu gelişmeler ile ne gibi yeni içerikler geleceği oldukça merak uyandırıyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de de bir dizi projesi olduğunu açıklayan Netflix, bu projenin başrolünde Çağatay ULUSOY olduğunu duyurmuştu. Bu proje de 2018 yılında yayınlanacak.

@netflixturkiye @o3medya #netflixturkiye #netflix

Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)’in paylaştığı bir gönderi ()

2017‘de geri dönenlerin haricinde muhteşem yapımları bünyesine kattı. Bunlardan Ozark, The OA, 13 Reasons Why, A Series of Unfortunate Events, Marvel’s Iron Fist, The Defenders bazıları…

Ayrıca 2017‘de kötü haberler de geldi. Sense 8, Marco Polo ve The Get Down iptal ettiği yapımlardan bazıları.

Netflix yayın politikası olarak reyting veya izlenme sayısı açıklamayan bir platform. Herkesin izlediği kendine diyor, bu iptallerin ardından bazı yapımlar oldukça tutulsa da izlenme oranı ile kurtarmadığı ortaya çıkıyor.

Geçtiğimiz aylarda Netflix patronu Reed Hastings’den gelen bir açıklama şaşırtmıştı. Patron daha fazla dizi iptal etmeliyiz diyordu. Bu açıklama dizi severleri oldukça tedirgin etti, Sense 8 gibi bir yapımı iptal eden House Of Cards‘ı neden iptal etmesin? Yerse.

2018 yılında gelecek dizileri ve yapımları merakla bekliyoruz, umarız kayıp yaşamadan orjinal içerikte yüzümüzü güldüren işlere imza atarlar.