Paso Konser // Online Konser Platformu!

Etkinlik / Kapak / Müzik | 0 Yorum

Paso Konser, ülkemizdeki sanatçıların konserlerini, canlı ve ücretsiz olarak fan kitlelerine sunan bir platformdur.

Türkiye’deki müzik endüstrisini hareketlendirmek ve sanatçıların gelirini arttırmak amacıyla kurulan bu platform, müzisyen ve fan kitlesi arasındaki bağı maksimum düzeye taşır.

Sanatçıya Ne Fayda Sağlar?

*Paso Konser, her etkinlik için meslek birliklerine (MESAM, MSG) ödeme gerçekleştirir, bu durum sanatçının telif haklarından ekstra kazanç sağlaması demektir.

*Paso Konser, bünyesindeki yabancı ve Türk ses mühendisleriyle kaydedeceği her konser ya da etkinliğe teknik ekip ve ekipman sağlar.
Bu ekip konserin yayına en üst seviye ses kalitesinde aktarılmasını sağlar. *Konserde profesyonel ekip tarafından kaydedilen görüntülerin formatı 1920×1080 HD kalitesindedir. Ve görüntüler sanatçıyla ücretsiz olarak paylaşılır. Sanatçı ilerideki tarihlerde yayınlayacağı DVD, CD, kaset, plak vb mekanik ortamlarda bu görüntüleri kullanabilir.

*Aynı şekilde sanatçının verdiği konser, Paso Konser’in ses mühendisleri tarafından dünya standartlarında kaydedilir ve kanallar, sanatçıya ücretsiz olarak verilir. *Paso Konser’in ülke çapında ajansı ve içerik tedarikçisi olduğu 43 radyo bulunmaktadır. Paso Konser ile çalışan her sanatçının konser ya da etkinlik haberleri bu radyolarda ücretsiz olarak duyurulur. Ve gittiği herhangi bir ilde, sanatçının o ildeki bir radyoda canlı yayına katılması sağlanır.

*Sanatçının Paso Konser’de yayınlanan konser yada etkinliğinin hemen ardından, kaç kişinin izlediği, hangi illerden giriş yapıldığı, izleyicilerin cinsiyetleri ve yaş grupları, konserin hangi saniyesinde konseri izlemekten vazgeçtikleri gibi birçok önemli veri, menajer ile paylaşılır.

 

[button_round color=”black” url=”http://www.pasokonser.com”] Site [/button_round][button_round color=”black” url=”http://www.facebook.com/PasoKonser”] Facebook [/button_round]