Saints ‘N’ Sinners’ın davulcusu Doğan Rekkalı’yı kaybettik…

Kapak / Müzik / Yerli grup | 0 Yorum

Ülkemizin başarılı gruplarından Saints ‘N’ Sinners’ın davulcusu Doğan Rekkalı, dün (13 Eylül 2023)’de geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı.

Tüm sevenlerine sabırlar dileriz…

Grubun açıklaması:

Sizlerle yasımızın ve kederimizin derinliğini sözcüklerle ifade edemeyeceğimiz denli üzücü bir haber paylaşmak zorundayız.
On altı yıllık grup arkadaşımız ve ebedi dostumuz, Saints ‘N’ Sinners’ın enerjisi bitmek tükenmek bilmeyen davulcusu Doğan Rekkalı’yı maalesef 13 Eylül Çarşamba günü kaybettik.
Doğan kişiliğiyle, yeteneğiyle, ürettikleriyle çoktan adını heavy metal tarihine ve kalplerimize çıkmayacak şekilde kazıdı.
Anısı hep bizlerle, Doğan hep Saints ‘N’ Sinners’la olacak.
Not: Dostlarımızdan ve dinleyicilerimizden bu zor zamanda ailesinin mahremiyetine ve yas sürecine saygı göstermelerini rica ediyoruz.
.
It is with a heavy heart to share with you such sad news that words cannot express the depth of our grief and sorrow.
Our bandmate and friend of sixteen years, Doğan Rekkalı, the drummer of Saints ‘N’ Sinners whose energy was inexhaustible, unfortunately passed away on Wednesday 13 September.
With his personality, talent and creativity, Doğan has already carved his name in the history of heavy metal and in our hearts.
His memory will always be with us, Dogan will always be with Saints ‘N’ Sinners.
Note: We ask our friends and listeners to respect the family’s privacy and grieving process at this difficult time.