Vesvese Gecesi: Deniz Kurtel (LIVE), Kaan Duzarat, Arman Akinci // 16 Kasım 2012 Cuma @Babylonistanbul

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

DJ Mag’in “House müziğin yeni kraliçesi” olarak gösterdiği Wolf + Lamb ve Crosstown Rebels’ın önemli isimlerinden Deniz Kurtel, 16 Kasım Cuma akşamı Vesvese Gecesi kapsaminda Babylon sahnesinde.

Sanatçı bir ailede büyüyen ve yeteneklerini hem müzik hem de diğer çalışmalarına yansıtan Deniz Kurtel’in, 2011’de yayınladığı ilk albümü Music Watching Over Me, elektronik müzik dünyasında beğeniyle karşılandı. Amerika’da yaptığı çalışmalarla, özellikle de sofistike bir şekilde dizayn edilmiş LED enstelasyonlarıyla müziğini bir araya getirdiği performanslarıyla Brooklyn’deki Wolf+Lamb partilerinde, çeşitli festivallerde ve Burning Man Festivali , Communikey, Horizons, Love’s Secret Domain ve Rabbit Hole gibi önemli galerilerde yer aldı. Son olarak Wolf + Lamb etiketiyle The Way We Live albumunu yayinlayan Deniz Kurtel’e Vesvese Gecesi’nde ev sahipligini Kaan Duzarat ve Arman Akinci yapiyor.

Deniz Kurtel (Wolf + Lamb, Crosstown Rebels)
Kaan Duzarat (Vesvese, Pastamusik, FOC Edits)
Arman Akinci (Vesvese)

Kapi Acilis: 22:00

[button_round color=”blue” url=”http://www.babylon.com.tr/tr/etkinlik/babylon/18181/20121116/vesvese-gecesi-deniz-kurtel-live-kaan-duzarat-arman-akinci/”] link [/button_round]