WARREL DANE (SANCTUARY & NEVERMORE) İstanbul’da!

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

%100METAL serisi WARREL DANE ile devam ediyor!

warrel dane konseri

SANCTUARY ve NEVERMORE gruplarının solisti olarak tanıdığımız WARREL DANE 18 Kasım 2015 Çarşamba gecesi %100METAL serisi kapsamında İstanbul’un gözde konser salonlarından Garajistanbul’da sahne alacak!

Müzik hayatına SERPENT’S KNIGHT ile başlayan ve SANCTUARY ile devam eden Amerikalı solist WARREL DANE, özellikle SANCTUARY’nin 2. albümünde yer alan Future Tense isimli şarkı ile dünya çapında üne sahip oldu.

SANCTUARY’nin dağılmasının ardından kurduğu NEVERMORE ise American Progressive Metal’in 90’lı ve 2000’li yıllarda en önemli temsilcisi oldu.

2010 yılında İstanbul’da düzenlenen UNIROCK Festivalinin headliner isimlerinden olarak Türkiyeli müzikseverlere hitap eden NEVERMORE, yayınladıkları 7 albümden sonra müziğe ara verdi.

Eski grubu SANCTUARY’yi yeniden toplayan WARREL DANE, yeni solo albümü üzerinde çalışmalarını sürdürmekte.

5 yıl aradan sonra solo grubu ile İstanbul’a gelecek olan WARREL DANE %100METAL kapsamında gerçekleşecek bu konserde NEVERMORE grubunun unutulmaz Dead Heart In A Dead World albümünü baştan sona çalacağı gibi SANCTUARY ve NEVERMORE gruplarının hit şarkılarına da yer verecek.

Müzikle dolu geçen 2015 yılının en önemli konserlerinden biri olacak olan WARREL DANE İstanbul konseri %100 METAL serisi kapsamında 18 Kasım 2015 Cumartesi gecesi Garajİstanbul’da gerçekleşecek.

WARREL DANE konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.

Konser biletleri 17 Ekim Cumartesi günü satışa çıkacak, 10 Kasım’a kadar Biletix (60 TL) ile Mephisto Kitabevi Beyoğlu, Mephisto Kitabevi Beşiktaş ve Hammer Müzik Kadıköy’de (50 TL) satılacaktır.

10 Kasım’dan sonra Biletix (70 TL) ile Mephisto Kitabevi Beyoğlu, Mephisto Kitabevi Beşiktaş ve Hammer Müzik Kadıköy’de (60 TL) satılacaktır.
Bu konserde 18 yaş sınırı vardır!

[button-blue url=”https://www.facebook.com/events/1477981659176019/” target=”_self” position=”left”]Etkinlik[/button-blue]