Yüksek Sadakat 2013’ün ilk konseri için Roxy’de!

ETKİNLİK / İSTANBUL / KAPAK | Yorum

Selçuk Sami Cingi (vokal ) Serkan Özgen (gitar), Kutlu Özmakinacı (Bas),Uğur Onatkut (klavye) ve Alpay Şalt ( davul)’den oluşan kadrosuyla bir mini-albüm yayınlamaya hazırlanan Yüksek Sadakat, Roxy’de her Cuma gerçekleştirilecek olan “Friday Rocks!” etkinliklerinin ilki olan bu konserle 18 Ocak akşamı Roxy’de!

Şarkı yazarı ve bas gitarist Kutlu Özmakinacı tarafından 1997 yılında temelleri atılan Yüksek Sadakat grubu, kendi adını taşıyan ilk albümünü Ocak 2006’da, ikinci albümü olan “Katil & Maktûl”ü Mart 2008’de, üçüncü albümü “Renk Körü”nü ise Aralık 2011’de DMC etiketiyle piyasaya çıkardı.

Yüksek Sadakat gecede “Haydi Gel İçelim”, “Ben Seni Arayamam”, “Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer”, “Aşk Durdukça”, “Kafile” ve “Onlar Bizi Dinlerler” gibi en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Türkiye’nin dijital bilete geçen ilk etkinlik mekanı olan Roxy’de gerçekleşecek konserin biletleri SOSYOTIX’te satışa sunuldu. Dijital biletleme yapılacak bu konsere gelecek olan Yüksek Sadakat hayranları, biletlerini isterlerse SMS veya Passbook formatında cep telefonlarına gönderebilecek, isterlerse de PDF çıktısı olarak yanlarında getirip Roxy’ye girebilecekler.

Konser:
Yer: Roxy Club Istanbul
Adres: Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3 Taksim 34433 Istanbul
Kapı Açılış: 22.00
Bilet satışı: www.sosyotix.com/etkinlik/19/friday-rocks-yuksek-sadakat

Facebook Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/119108704925233/