AYŞE ERTUĞRUL Lansman Konseri @ ROXY 3 Mayıs 2012

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

Elektronik Müziğin Melankolik Yüzü Ayşe Ertuğrul’dan yeni single “ NASIL ”

Ayşe Ertuğrul’un 2012 içerisinde yayınlayacağı albümünün öncesinde ilk single’ı “ Nasıl ” ‘ın klibi ekranlarda!
Söz ve müziği Ayşe Ertuğrul’a , prodüksiyonu Ozan İnam ve Ozan Yılmaz ‘a ait olan şarkı , Trip-hop / Electronica soundu ile beğeni topluyor…

Ayşe Ertuğrul Lansman Konseri 3 Mayıs Perşembe Saat 22:00’de ROXY MUSIC CLUB’da gerçekleşecek. ”Nasıl” isimli single parçasını ilk kez seslendirecek olan Ayşe Ertuğrul , diğer bestelerinin yanısıra Trip-hop / Electronica türünün önde gelen isimlerinin favori parçalarını kendi tarzıyla yorumlayacak.

Video Linki: (1080p HD)
http://www.youtube.com/watch?v=sS5S778nIw8

“Nasıl” Klip Yönetmeni : Korhan Uğur
Yapımcılar : Ozan İnam & Berat Berberoğlu

Biyografi: Antalya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Gitar Bölümü’nü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Şan Bölümünden mezun olan Ayşe Ertuğrul 2003 – 2004 yıllarında Rengim Gökmen ve Caner Ruhselman şefliğinde
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve korosu ile sahne aldı.
2002-2005 yılları arasında, İzmir’de kurduğu ; “Dolls” ve “Carnival” adlı gruplarla sahne aldıktan sonra 2006 yılında ” Pin-Up ” grubuna dahil oldu.
2008 yılında, hala konserlerine devam eden, Massive Attack, Portishead gibi dünyaca ünlü triphop gruplarının parçalarını başarılı bir şekilde coverlayan ” Telepotik “‘i kurdu. 2009 Zeytinli Rock Festival’de ” Ayşe Ertuğrul ” adıyla (solo projesi) sahne aldı.
2010 yılında Pin-Up’ın , “Üretim Hatası” isimli single’ı ; “Ozan Çolakoğlu” prodüktörlüğünde, “Sony Music” etiketiyle yayınlandı.

https://www.facebook.com/AyseErtugrulOfficialFan
https://twitter.com/ayseertugrul

[button_round color=”blue” url=”http://www.facebook.com/events/338941592831262/”] facebook etkinlik [/button_round]