On8Tv ,sıradışı bir gençlik kanalı #on8tv

Kapak / Tv | 0 Yorum

Sıradışı, eğlenceli, delice, manyaklık, acayip bi kanal!

On 8 Tv, geçtiğimiz son baharda Okan Bayülgen tarafından duyurulan bir gençlik kanalıdır. Kanal yayın hayatına başlamak üzere, şu anda test yayını yapmaya başladı.

Okan Bayülgen’in önderliğinde televizyonda gençlik için hizmet eden ve gençlere yönelik yayın yapan, sıra dışı, reklam kaygısı olmayan, kendine özgü programları ile çok tutulacağını şimdiden gösterdi.

Twitter ve diğer sosyal ağlarda hızla artan trafiği, test yayınına başlamasının hemen ardından arttı.

On 8 Tv, Tv 8 kanalının bir yan kanalı olarak yayın yapacak. Biliyorsunuz Okan Bayülgen, tüm sezon boyunca haftada 5 gece Tv8 ekranlarında zor olanı başardı. Yeni sezonda ise program yapmayacağını ve tüm vaktini On8Tv için ayıracağını açıkladı.

Genç yada yaşlı olmanız önemli değil, düşünceleriniz aynı kafadan olsun yeter. Sizde kanalı paylaşarak insanların duymasını sağlayabilirsiniz. Yayını izlemek için resmi websitesini tıklayabilirsiniz.

Dizilerden biraz zaman ayırırsanız birdaha bırakamazsınız, tehlikeyi göze alın, dizisiz kalmayın.

#on8tv

[button_round color=”blue” url=”http://www.on8.tv/”] Website [/button_round] [button_round color=”blue” url=”http://twitter.com/on8tv”] Twitter [/button_round] [button_round color=”blue” url=”https://www.facebook.com/onsekiztv”] Facebook [/button_round]