“SECOND” geri döndü! & Kent Coda, Dinamit, Evden Uzakta, Boss DJ, New School Bandits // 23 Kasım 2012 Cuma Istanbul Live

Etkinlik / İstanbul / Kapak | 0 Yorum

Second, verdiği uzun aranın ardından 23 Kasım Cuma günü festival gibi bir konserle geri dönüyor! Bohemian tarafından Istanbul Live’da düzenlenecek bu önemli konserde sahne alacak grup ve DJ’ler;

Second
Kent Coda (Almanya)
Dinamit

Evden Uzakta (İlk konser)

Boss DJ

New School Bandits

23 Kasım Cuma günü Istanbul Live’da gerçekleşecek konserin kapıları 20:00’de açılacak, performanslar 21:00’de başlayacak. Katılımcıların kapı açılış saatinde mekanda olmaları hiç bir grubu kaçırmamaları için önemli. Aksilik çıkmadığı müddetçe sahne saatlerinde kesinlikle oynama yapılmayacak.

 

Istanbul Live, mimarisi ve sahne poziyonu itibariyle her katılımcıyı kendisini sahne önünde hissettirecek, 1000 kişinin üzerinde katılımcı kapasitesiyle katılımcılara gerekli konforu sağlayacak. Konserin bilet ücreti kapıda 15 TL!

 

Katılımcıların dikkatine: Istanbul Live işletmesi, sigara tüketen katılımcılar için mekanda yeterli kapasiteye sahip bir alan belirlemiştir. Ayrıca içki fiyatlarında da katılımcıların bütçesine uygun şekilde yeni fiyat politikası izlenecektir. Katılımcıların, konser saatleri içerisinde mekanın önünde alkol tüketecek olması veya sahne alacak grupları mekanın önünde bekleyecek olması organizasyon ve işletme tarafından ciddi bir sıkıntı oluşturacaktır. Son zamanlarda Beyoğlu’nda sıkılaşan emniyet önlemlerinden ötürü bu tarz toplaşmalar, etkinliklerin iptaline kadar sorunlar doğurmakta. İşletme, bu sebeple önlem olarak etkinliğe bilet alıp gelen katılımcıların dışarıya çıkması durumunda tekrar içeriye almayacağı, dışarıya çıkan katılımcıların ciddi bir mazereti yoksa tekrar girişlerinde “ekstradan bilet keseceği” konusunda organizasyonu bilgilendirmiş durumda. Herkesin bu sorumluluğun bilincinde konsere gelmesini rica ediyoruz.

 

Bu konsere özel Istanbul Live’da fıçı bira fiyatları 6 TL’e, şişe bira fiyatları da 8 TL’e düşürülmüştür.

 

Mekan ile ilgili sorularınız için Istanbul Live: 0212 249 90 20

 

“Second, Kent Coda, Dinamit, Evden Uzakta, Boss DJ, New School Bandits Konseri”

Tarih: 23 Kasım 2012, Cuma

Kapı açılış: 20:00

Mekan: Istanbul Live

Adres: Atıf Yılmaz Cad. No: 17, Kat: 3, Beyoğlu

Tarif: Taksim’de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Ağa Camii yan sokağından girildiğinde sol kanatta kalıyor.

Biletler: kapıda 15 TL

 

Organizasyon: Bohemian Office

İletişim: (Soner Akkaya) 0554 813 95 75, soner@bohemianoffice.com

Bohemian Blog: http://bohemianoffice.wordpress.com/